דירות למכירה בדרוםדירות למכירה בדרום


אזור הדרום, ובעיקר זה הכולל את העיר באר שבע והסביבה, הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה למשקיעי נדל"ן רבים. אפשר למצוא באזור זה לא מעט דירות למכירה, חלקן במסגרת פרויקטים בבנייה ואחרות דירות יד שנייה. המחירים האטרקטיביים, הפיתוח של האזור כולו, ולא רק של העיר באר שבע עצמה, וגם המוני הסטודנטים הנוהרים אל העיר בזכות האוניברסיטה המובילה שבה, הופכים את הדרום ליעד נחשק, המתחרה ביעדים אחרים בארץ, הנחשבים למובילים לא פחות.


למי מתאימות הדירות בדרום


הפונים אל משרד תיווך בבאר שבע יגלו מגוון רחב של דירות למכירה לצד נכסים להשקעה. באר שבע מושכת אליה בשנים האחרונות משקיעי נדל"ן המחפשים דירות לצרכי השקעה. מדובר בדירות של שלושה, ארבעה וגם חמישה חדרים, דירות המתאימות למשפחות עם ילדים וגם לסטודנטים. צעירים רבים מגיעים לבאר שבע ונשארים להתגורר בה מספר שנים, בהתאם למסלול הלימודי שבחרו. אוניברסיטת באר שבע, הנחשבת לאחת המובילות בארץ, מציעה מסלולי לימוד נחשבים ומביאה אל העיר סטודנטים רבים המחפשים בה דירה לשותפים או ליחידים. לעומתה, הערים אשדוד ואשקלון למשל, מושכות אליהן יותר משפחות, המעוניינות לרכוש נכס בעלות נוחה ובמקביל גם ליהנות מעיר שתופסת תאוצה. ערים אלו נמצאות במיקום מצוין, המאפשר גישה קלה ונוחה אל המרכז, אל הערים הגדולות כמו תל אביב, למשל, אך גם אווירה מסוג אחר, האופיינית מאד לעיר הדרום. הטיילת של אשדוד נחשבת כאטרקציה בפני עצמה, המציעה למבקרים בה ולתושבי העיר מקום נהדר לבלות בו, פעילויות שונות וגם נוף נהדר.

 

 

 

דירות למכירה בראשון לציון

כיצד מוצאים את הדירה המתאימה

 

 

 

 

כדי למצוא את הדירה המתאימה, בין אם לצרכי מגורים ובין אם לצרכי השקעה, כדאי להיעזר בשירותיו של משרד תיווך, המציע מבחר של דירות למכירה באשדוד, בבאר שבע ובאשקלון. מי שמחפש דירות למכירה באשקלון והסביבה יגלה שהבחירה לא פשוטה. ובכל זאת, אם בוחנים כמה פרמטרים, בעזרתם של המומחים בתחום, אפשר לאתר את הדירה המתאימה ביותר. מי שמחפש, למשל, דירה להשקעה או דירות למכירה בבאר שבע, כזו שתוכל להתאים לסטודנטים שבעיר, כדאי לו לבחון דירות הסמוכות לאוניברסיטה עצמה או, לכל הפחות, במרחק הליכה קצר. מי שמחפש דירה לצרכי מגורים באשדוד או באשקלון, ובמיוחד כשמדובר במשפחה עם ילדים, כדאי לבדוק את הסביבה עצמה: האם יש בקרבתה גני ילדים ובתי ספר, האם היא נמצאת באזור שקט, נעים ובטוח לילדים, מי הם השכנים והאם מרבים התושבים באזור הן משפחות צעירות או אולי דווקא מבוגרים.

מאת: רי/מקס ישראל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

דירות למכירה במרכז 
שכנים כן בוחרים ומשפיעים על מחיר הנכס
בדיקתהסביבה לפני קניית הנכס הבא שלכם