פנחס החוצב 37
באר שבע

באר שבע, ירושלים ודרום, ישראל
מאיר אלחרר Meir Elharar - רי/מקס פלוס RE/MAX PLUS

מאיר אלחרר Meir Elharar

רי/מקס פלוס RE/MAX PLUS

OfficeOf רי/מקס פלוס RE/MAX PLUS - באר שבע פנחס החוצב 37
באר שבע

באר שבע, ירושלים ודרום, ישראל

072-2500100 הצג...
+972534314386 הצג...
072-2500101 הצג...

שלח לנו הודעה 

שם מלא
*
שם מלא
טלפון
כתובת דואר אלקטרוני
הערות
 

OfficeOf רי/מקס פלוס RE/MAX PLUS - באר שבע פנחס החוצב 37
באר שבע

באר שבע, ירושלים ודרום, ישראל
פנחס החוצב 37
באר שבע

באר שבע, ירושלים ודרום, ישראל

מאיר אלחרר Meir Elharar

חושבים לקנות או למכור בית בבאר שבע? תנו לצוות שלנו להוביל אתכם יד ביד לעסקה בטוחה! לווי מקצועי ואישי לאורך כל התהליך חיבור לאנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום אם זה יועצי משכנתא,עורכי דין,קבלני שיפוצים,קבלני בניה והכל במחירים מיוחדים לקהל לקוחותינו.

שמי מאיר אלחרר ואני יועץ ומשווק נדל“ן בחברת הנדל"ן הבינלאומית רימקס פלוס בעיר באר שבע.
ברימקס אנחנו מאמינים שאין אפשרות להיות מקצוען ולצבור ידע בכל העיר...כמובן ידע כללי ומחירים + - אנחנו יודעים כי אנחנו בכל זאת כמה שנים טובות בתחום, אבל לרדת לרוזולוציה שבה מתווך יוכל להיות מקצוען ולהכיר כל בניין בשכונה ברמת וועד ברמת שכנים ומהו המרקם האנושי בכל רחוב זה בלתי אפשרי אלא אם כן מתמקדים באוזר אחד ופשוט חיים בשטח וחיים בשכונה על מנת לדעת הכל כי ידע זה כוח ופרט בנדל"ן!
אז נעים מאוד שמי מאיר אלחרר ואם אתם גרים ברדיוס שמסביב שכונה ו' החדשה(י"א נחל"ש ה') 90 אחוז שאתם מכירים אותי כי כבר דפקתי אצלכם בדלת😊
אזור ההתמחות שלי שבו ביצעתי את רוב העסקאות שלי הוא בשכונה ו' החדשה ובאזור המעטפת שלה שזה אומר שכונה ה' שכונת נחל עשן ושכונה י"א ,לאחרונה אף הרחבתי את הצוות שלי על מנת שנוכל לתת מענה בכל חלקי העיר והצטרף אלינו לצוות אייל ליברטי מומחה נדל“ן בשכונת נווה זאב ומחלקת השקעות, גרים בשכונה אחרת? לכל אזור יש לנו את המומחה שלנו ברימקס שמכיר כל בנין ובניין בשכונה דברו איתי ואדאג שהוא יגיע אליכם! כל זה בשביל שאתם תהיו בטוחים בעסקה ותקבלו את המענה הכי מקצועי והכי יעיל!
אז אם אתם מעוניינים למכור ורוצים לקבל את כל האינפורמציה לפני היציאה לדרך צרו קשר עוד היום ונגיע אליכם לקפה(שחור חזק עם 2 סוכרזית או בלי כלום גם הולך😉)
מאיר אלחרר | 053-4314386
ברשות משרדנו כ 400 נכסים בכל רחבי העיר באר שבע בכל אזור ובכל שכונה אם זה דירות למגורים או להשקעה ברחבי העיר אנחנו ניתן לכם את העסקה הכי טובה שתוכלו לקבל תוך התנהלות מקצועית במשא ומתן והבאת העסקה לחתימה,כמו כן ניתן לקבל במשרדנו הכוונה לאנשי מקצוע במחירים מצויינים ללקוחותינו אם זה יועצי משכנתאות,עורכי דין,שמאי מקרקעין,שיפוצים וכדומה אז כדי לעשות את הצעד הראשון לביתכם החדש כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר ואנחנו נטפל בכל השאר!
ישראל אלחרר | 054-9303598
אייל ליברטי | 052-2229085

שפות מדוברות

עבריתבאתר ניתן למצוא דירות למכירה במגוון אזורים כמו: דירות למכירה בירושלים | דירות למכירה בחיפה | דירות למכירה באשדוד | דירות למכירה בחולון
דירות למכירה בתל אביב | דירות למכירה בפתח תקווה | דירות למכירה ברחובות | דירות למכירה באשקלון | דירות למכירה בראשון לציון