עדן את החיפוש שלך


08-6611347 Show
08-6611343 Show

רי/מקס שלי RE/MAX MY יגאל אלון 1, שדרות
שדרות, ירושלים ודרום, ישראל
שדרות

כל הדירות למכירה או השכרה ב שדרות, ירושלים ודרום, ישראל

שדרות, ירושלים ודרום, ישראל

מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה בשדרות? רי/מקס היא רשת תיווך נדל"ן בינלאומית המובילה את התחום בארץ ומציעה מאגר גדול של דירות למכירה או דירות להשכרה בשדרות, מגוון רחב של בתים למכירה או להשכרה בשדרות ומגוון נכסים נוספים למכירה או להשכרה. צוות הסוכנות מציע ניסיון וידע רב בהתאמת דירות ובתים למאפייני הלקוח ונשמח לסייע לכם לבחור דירה או בית בשדרות, למכירה או להשכרה. שדרות הצמיחה מתוכה פוליטיקאים ואנשי תרבות ידועים והעיר משקיעה רבות בתושביה ומציעה מגוון שירותים קהילתיים ומערכת חינוך מתקדמת. בסמוך שדרות ממוקמת מכללת ספיר ורבים מהסטודנטים גרים בשדרות.
 
שדרות הוקמה בשנת 1951 כמעברה ולאורך השנים העיר קולטת עלייה מכל קצוות תבל ומציעה כור היתוך מרתק ומעניין. בשנת 1996 הוכרזה שדרות כעיר ויש בה פארק תעשיות גדול ובו מפעלים של חברות מובילות במשק הישראלי. בשנות ה- 2,000 סבלה העיר למשך שנים מירי קסאמים אך כעת העיר שקטה וחל בה פיתוח מואץ בכל הענפים, לרבות בתחום הנדל"ן. תושבי העיר זוכים להטבות מס בעידוד המדינה.
 
מחפשים משרדי תיווך בשדרות? צוות רי/מקס עומד לרשותכם ונשמח לסייע לכם לרכוש בית או דירה למכירה בשדרות או כל נכס אחר, בהתאמה מלאה לדרישות ולתקציב שלכם.

דירות למכירה חדשות ב שדרות
דירות למכירה ב שדרות