נדל"ן - בואו נעשה סדר

משרדי תיווך בקרית גת

עם התעוררות גל המחאה ברחבי הארץ, נשמעות קריאות להורדת מחירי הדיור המאמירים כאילו היו גבינה כלשהי, אך לא כך הוא הדבר. מחירי הדירות הם תוצאה של ביקוש והיצע, ה"מחירונים" הרבים באינטרנט נקבעים על פי דעתו ורצונו של המחזיק בנכס ותתפלאו אולי לשמוע כי ברוב המקרים אין קשר בין המחיר המבוקש לבין מיקום הנכס ומצבו. בשל כך, נכנס השוק למערבולת ספקולציות של בעלי-נכסים המנסים לקבוע יעד מחירים חדש בכל פעם.


 בסופו של דבר, המרוויחים הגדולים מעליות המחירים הם משקיעים בעלי ממון, המעורים היטב בתמורות היומיומיות  בשוק הנדל"ן ולא אותה משפחה שאחת לכמה שנים מבקשת למכור את ביתה ולקנות אחר בשכונה אחרת או בעיר  רחוקה. עבור רובנו, מדובר בעסקאות הכלכליות הגדולות ביותר שנעשה בחיינו ועל כן, נכון יהיה לשאול בעצת אנשי  מקצוע כשבאים לקנות, למכור, לשכור או להשכיר נכס
נדמה כי חלום הדירה מתרחק, אך אם נבדוק היטב נגלה שעדיין אפשר לקנות דירות במחירים סבירים במרכז הארץ.

לאחרונה הוצגה לוד כאופציה על ידי מזכיר הממשלה, מר צבי האוזר, ועל ידי ראשי ערים מכל האזור. אנחנו קוראים לכם לבוא, להתרשם ולשקול אפשרות לקנות דירה במחירים שפויים באזור המרכז, אנו נשמח כחברה גדולה ובינלאומית לסייע למשפחות ולסטודנטים וללוות אותם בתהליך הקנייה או ההשכרה.

רוחות של שינוי נושבות בעיר לוד, מנופי בנייה בשילוב עם אמביציה ומשאבים אדירים בונים במהירות מרהיבה ומביאים בשורה של התחדשות וצמיחה. הפרויקטים הרבים המתגבשים בעיר, ובתוכם בית המשפט המחוזי המוקם בימים אלה במרכז העיר, מהווים מוקד משיכה לאלה המחפשים הזדמנויות עסקיות ומספקים אפשרויות תעסוקה רבות

בניית אלפי יחידות דיור חדשות, פארקים ומרכזי קניות עם דגש על פיתוח סביבתי מתאים ותכנון נוף, מערכת חינוך מעולה ומגוון מסגרות חינוכיות לכל הגילאים - כל אלה הופכים את העיר לאלטרנטיבה שפויה  למחירים הגבוהים בגוש דן והעוטף

זה הזמן לקחת החלטה ולעבור. העיר לוד נמצאת בעיצומו של פיתוח נרחב ומסיבי, כל האלמנטים והמשאבים קיימים ופועלים במטרה להפוך אותה לפנינה אמיתית, נשאר רק לקנות בזמן הנכון . עשו היום  צעד חכם שלא תצטערו עליו בעוד כמה שנים.

משרדי תיווך ברמת גן

בתקופה בה משרדי תיווך צצים בכל פינה, צריך לבחור בזהירות את האדם שיטפל בעסקה החשובה שלך.
באופן צפוי, בכל עיר בה מתעורר עניין רחב בתחום הנדל"ן מופיעים בעלי מקצוע רבים המחפשים הזדמנות לרווח. מובן כי ריבוי בעלי המקצוע עלול להציב בפני הצרכן אופציות ברמות מקצועיות שונות. לוד אינה יוצאת דופן בתחום זה.

על כן, אם אתם מחפשים דירות למכירה בלוד,דווקא בתקופה זו של ביקוש גבוה ורחש תקשורתי, אמליץ על אחת כמה וכמה לברור היטב את אנשי המקצוע שיסייעו לכם במימוש העסקה – בין אם אלו עורכי דין, יועצי משכנתאות, וכמובן מתווכים.
הכי חשוב – בהצלחה בהגשמת החלום ומציאת הבית!

 


מאת: רי/מקס ישראל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

5 טעויות נפוצות בקניית דירה
הסכם שכירות- כללים חשובים לבדיקה לפני חתימה
בדיקת הסביבה לפני קניית הנכס הבא שלכם