עדן את החיפוש שלך


077-4648004 Show...
077-4648005 Show...

רי/מקס מטרופולין RE/MAX Metropolinרחובות
סניף מרכז העיר - הרצל 163 רחובות

רחובות, מרכז, ישראל
הרצל 163

כל הדירות למכירה או השכרה ברמת השרון, מרכז, ישראל

רמת השרון, מרכז, ישראל

מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה ברמת השרון?  רי/מקס היא רשת תיווך נדל"ן בינלאומית הגדולה והמובילה את הענף בארץ. רי/מקס מזמינה אתכם לבחור בית או דירה למכירה או להשכרה ברמת השרון מתוך מאגר רחב של בתים למכירה ברמת השרון. צוות הסוכנות מלווה אתכם לכל אורך התהליך ועומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. נשמח לסייע לכם לבחור בדירת החלומות שלכם מתוך מגוון דירות למכירה ודירות להשכרה ברמת השרון שאנו מציעים. רמת השרון מציעה איכות חיים גבוהה, מרחבים ירוקים, שכונות חדשות עם בניה ירוקה, חלקן עם בנייני מגורים גבוהים וחלקן עם בתים צמודי קרקע, מערכת חינוך מצטיינת ומפוארת וחיי תרבות עשירים ומגוונים.
 
רמת השרון הוקמה בשנת 1923 ובשנים הראשונות התבססה על גידולי חקלאות כמו טבק ופרדסים. עם השנים שינתה העיר את חזותה ושטחי החקלאות הצטמצמו והוקמו שכונות חדשות, רובן עם בתים צמודי קרקע או דו משפחתיים. רמת השרון מקפידה על אופי לא עירוני ונלחמת לאורך השנים במפעלים מזהמים וכך הצליחה לסגור את חוות הגז והדלק בפי גלילות. 
 
מחפשים משרדי תיווך ברמת השרון? רי/מקס מציעה מבחר דירות ובתים למכירה או להשכרה ברמת השרון ונשמח לסייע ולהתאים עבורכם את הנכס המושלם.