עדן את החיפוש שלך


054-4456780 Show...

רי/מקס בית לנדל"ן RE/MAX Bait Lenadlanפנחס ספיר 8 קומה 3, פארק המדע
נס ציונה, מרכז, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה בנס ציונה, מרכז, ישראל

נס ציונה, מרכז, ישראל

 מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה בנס ציונה? צוות רי/מקס, רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית הגדולה והמובילה בישראל, מציע ניסיון עשיר וידע רב באיתור דירות או בתים למכירה או להשכרה בנס ציונה, בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ולמאפייניו האישיים. צוות הסוכנות מקצועי ומנוסה באיתור כל סוגי הנכסים בעיר, לרבות התאמת בתים ודירות למכירה או להשכרה בנס ציונה, בשכונות החדשות והוותיקות. נס ציונה נחשבת לאחת הערים הירוקות ביותר בישראל ותושביה זוכים לאיכות חיים ברמה גבוהה. כיום גרים בעיר כ- 43,000 תושבים הזוכים למרחבים ירוקים פתוחים ומרהיבים, למערכת חינוך איכותית ולשירותים רבים לקהילה.
נס ציונה הוקמה כמושבה בשנת 1883 ונמצאת בין ראשון לציון ורחובות. בשנת 1992 הוכרזה לעיר ובתחום שיפוטה נמצאים המכון למחקר ביולוגי ופארק המדע קריית וייצמן. בשנים האחרונות יש תנופת בנייה מואצת בעיר וקמות בה שכונות חדשות, חלקן עם בניינים גבוהים וחלקן עם בתים צמודי קרקע, וילות ובנייני מגורים משותפים יוקרתיים. יש בעיר כ- 70 גנים ציבוריים  ופארקים, מרכזי קניות בילוי וספורט ומסלולי רכיבת אופניים נוחים. 

מחפשים משרדי תיווך בנס ציונה? רי/מקס מזמינה אתכם לרכוש בית או דירה למכירה בנס ציונה בכל שכונות העיר ונשמח לסייע ולהמליץ לכם על מגוון נכסים למכירה ולהשכרה.

מחפש עוד? נסה את החיפושים הקשורים הללו!