רי/מקס מקצוענים 3 REMAX Professionalsהרצליה
הרצליה, מרכז, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה ב כוכב יאיר, מרכז, ישראל

כוכב יאיר, מרכז, ישראל

 מחפשים בתים למכירה או בתים להשכרה בכוכב יאיר?רי/מקס- רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית הגדולה והמובילה בישראל מציעה מבחר בתים למכירה בכוכב יאיר. צוות הסוכנות עומד לשירותכם וישמח לסייע ולהציג בפניכם מגוון דירות ובתים למכירה או להשכרה בכוכב יאיר, בתים פרטיים ונכסים נוספים למכירה או להשכרה. היישוב כוכב יאיר נקרא על שמו של אברהם שטרן, מפקד מחתרת הלח"י שהיה ידוע בכינוי יאיר. היישוב מאופיין באיכות חיים גבוהה ובחזות של בתים צמודי קרקע, מרחבים ירוקים פתוחים, תשתיות הטמונות מתחת לקרקע ומבני ציבור יפים.
 
כוכב יאיר ממוקם במזרח השרון ומונה כ- 2,600 משפחות. היישוב נוסד בשנת 1986 ובשנת 1998 הוחלט על איחוד היישוב עם צור יגאל והוקמה המועצה המקומית. בכוכב יאיר יש קאנטרי קלאב  גדול, מרכז מסחרי, מתנ"ס ואזור תעשייה מתקדם ומצליח. מערכת החינוך ביישוב מתקדמת ומפותחת וכוללת בין היתר חטיבת ביניים, שלושה בתי ספר יסודיים ו- 17 גני ילדים. חיי הקהילה ביישוב עשירים ומגוונים ובימים אלו מוקמת שכונה חדשה ובקרוב תוקם עוד שכונה עם 2,500 יחידות דיור.  
 
מחפשים משרדי תיווך בכוכב יאיר? רי/מקס מזמינה אתכם לרכוש בית או דירה למכירה בכוכב יאיר בשכונות החדשות או הוותיקות, בהתאמה מלאה למאפיינים ולדרישות שלכם.בין מערב למזרח ירושלים. על פי השרידים הארכיאולוגיים החלה תקופת ההתיישבות בירושלים בתקופה הנאוליתית וללא ספק העיר מהווה את המקום החשוב והקדוש ביותר לעם היהודי.