עדן את החיפוש שלך


072-2121868 Show...
072-2121868 Show...

רי/מקס ADVANCEהרבי מליובאוויטש 28 ב'
קרית מלאכי

קרית מלאכי, ירושלים ודרום, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה בקרית מלאכי, ירושלים ודרום, ישראל

קרית מלאכי, ירושלים ודרום, ישראל

מחפשים דירות להשכרה או דירות למכירה בקרית מלאכי? קריית מלאכי הוכרזה כעיר בשנת 1998, והיא קרויה על שם העיר לוס אנג'לס, שתושביה היהודים תרמו להקמת העיר. בעבר עיקר אוכלוסיית העיר הייתה עולים חדשים, רובם ממרוקו, והעיר למעשה החלה את חייה כמעברת קסטינה. עם בניית שכונות מגורים ומפעלי תעשייה, הפכה המעברה לעיירת פיתוח, והמשיכה להתפתח בהדרגה עד הגיעה למעמד של עיר ואם בישראל. 
 
כיום נמצאת העיר בתנופת בנייה ופיתוח מחודשת, מתוך כוונה לאפשר לאוכלוסייה מגוונת ממעמד סוציו אקונומי בינוני עד גבוה לרכוש דירה בעיר, לרענן את המרקם האנושי בקריית מלאכי ולהביא להתפתחות ולצמיחה. משרדי תיווך בישראל משווקים דירות ופרויקטים רבים בעיר, וחברת הנדל”ן הבינלאומית רי/מקס משווקת בתים ודירות למכירה או להשכרה בקריית מלאכי במגוון סגנונות: דירות למכירה בבנייני מגורים, דירות גג, דירות צנועות, דירות פאר ובתים פרטיים. כל משפחה תוכל למצוא במבחר הנכסים למכירה בקריית מלאכי את מבוקשה. נציגי חברת רי/מקס ישמחו לפרוש עבורכם את שלל האפשרויות. 
 
מחפשים משרדי תיווך בקריית מלאכי? לפרטים ולקביעת פגישה צרו קשר עם משרד רי/מקס באזור מגוריכם, או התקשרו לטלפון 1-800-211-311 ואחד מחברי צוות רי/מקס ישמח לעמוד לרשותכם.צוות רי/מקס,