עדן את החיפוש שלך


08-6522522 Show
077-2040582 Show

רי/מקס אלפא - RE/MAX Alphaמלכי ישראל 178, ישפרו סנטר
חנות 48

קרית גת, ירושלים ודרום, ישראל
קרית גת

כל הדירות למכירה או השכרה ב קרית גת, ירושלים ודרום, ישראל

קרית גת, ירושלים ודרום, ישראל

מחפשים דירות להשכרה או דירות למכירה בקרית גת?   צוות רי/מקס, רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית המובילה בישראל, מזמין אתכם לייעוץ ולבחירת מגוון בתים למכירה או בתים להשכרה בקרית גת. רי/מקס מציעה מגוון רחב של נכסים בעיר, ונשמח להציג בפניכם מגוון רחב של דירות למכירה או דירות להשכרה בקרית גת ביניהן דירות גן, דירות יוקרתיות, דירות 3 חדרים, פנטהאוזים ועוד מגוון נכסים למכירה או להשכרה. קרית גת היא בירת חבל לכיש ומאופיינת בפארק הטכנולוגיה והתעשייה המתקדם ובמחויבות לשמירה על הסביבה. העיר עוברת תהליך פיתוח מואץ ולאחרונה אושרה תוכנית להקמת 7,000 יחידות דיור.
 
קרית גת הוקמה בשנת 1954 כמעברה ובשנת 1972 הוכרזה כעיר. עם השנים צומחת ומתפתחת העיר במהירות והיא משלבת באופן מושלם בין אתרי מורשת, שטחים ירוקים פתוחים, שכונות חדשות ואיכות חיים לאפשרויות פרנסה בעיר או במרכז. קל להגיע מקרית גת באמצעות רכבת מהירה לתל אביב ומחירי הדיור הנוחים גורמים למשפחות צעירות ואיכותיות לגור בה וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומחיי קהילה עשירים ומפותחים.
 
מחפשים משרדי תיווך בקרית גת? צוות רי/מקס מזמין אתכם לפגישה ונשמח לסייע לכם לבחור בית או דירה למכירה או להשכרה בקרית גת, בהתאמה אישית לדרישות ולמאפיינים שלכם.

דירות למכירה חדשות ב קרית גת
דירות למכירה ב קרית גת