עדן את החיפוש שלך


026565658 Show

רי/מקס טאבו נכסים RE/MAX Tabo Propertiesמשה דיין 154
ירושלים

ירושלים, ירושלים ודרום, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה ב ירושלים, ירושלים ודרום, ישראל

ירושלים, ירושלים ודרום, ישראל

מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה בירושלים? מחפשים משרדי תיווך בירושלים?  צוות רי/מקס, רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית המובילה בישראל, מזמין אתכם לייעוץ ולבחירת מגוון בתים ודירות למכירה או להשכרה בירושלים.
רי/מקס מציעה מגוון רחב של נכסים בעיר, ונשמח להציג בפניכם מבחר רחב של דירות למכירה או דירות להשכרה בירושלים ביניהן דירות גן, דירות יוקרתיות, דירות 3 חדרים, פנטהאוזים ועוד מגוון נכסים למכירה או להשכרה אשר עומדים לרשותכם בכל שכונות העיר ובהתאמה למאפייני הלקוח והמגזר אליו הוא משתייך.
ירושלים, בירת ישראל, היא אחת הערים הצפופות בישראל, ויש בה פסיפס אנושי מרתק והיסטוריה מפוארת וקדושה.

ירושלים היא העיר הגדולה ביותר בישראל עם למעלה מ- 800,000 תושבים, ובעיר הבירה המקודשת ליהדות, לנצרות ולאסלאם שוכנים מוסדות הממשל, ביניהם כנסת ישראל, מוסד הנשיאות, בית ראש הממשלה ובית המשפט העליון. העיר העתיקה הוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו ובמרכז העיר עומד הר הבית המפריד בין מערב למזרח ירושלים. על פי השרידים הארכיאולוגיים החלה תקופת ההתיישבות בירושלים בתקופה הנאוליתית וללא ספק העיר מהווה את המקום החשוב והקדוש ביותר לעם היהודי.   

מחפשים משרדי תיווך בירושלים? רי/מקס מזמינה אתכם לרכוש דירה או בית למכירה בירושלים בכל שכונות העיר ונשמח לסייע ולהמליץ לכם על מגוון נכסים למכירה ולהשכרה, בהתאמה מלאה לדרישות ולמאפיינים שלכם.

דירות למכירה חדשות ב ירושלים
דירות למכירה ב ירושלים