עדן את החיפוש שלך


077-4312080/1 Show...
077-4312082 Show...

רי/מקס תגלית RE/MAX Discoveryמשגב 17 מרכז מסחרי מגדים
אתרנו: www.remax-discovery.com

כרמיאל, צפון, ישראל
משגב 17 מרכז מס

כל הדירות למכירה או השכרה בבית שאן, צפון, ישראל

בית שאן, צפון, ישראל

מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה בבית שאן? העיר בית שאן היא אחת הערים העתיקות בישראל, היא מאוכלסת מן התקופה הכלקוליתית ועד ימינו, תקופה של כ-6,000 שנה, ומקור שמה הוא כנראה שמו של האל שאן, שמאמיניו הקדומים הקימו לו מקדש בעיר. בית שאן שוכנת לצד כביש 90, ממזרח לעמק יזרעאל, כעשרים וחמישה קילומטר דרומית לכנרת. בצפון העיר ממוקם הגן הלאומי בית שאן, אתר ארכיאולוגי מרשים ביותר, בו מוצג מופע אורקולי המושך מבקרים רבים. כמו כן, עמק המעיינות הקסום נמצא בסמוך לעיר.

רכבת העמק שחידשה ימיה הופכת את המרחק מתל אביב לעניין שולי, ואזורי התעשייה של בית שאן, וכן של קיבוצי הסביבה, מספקים פרנסה לתושבים. חברת הנדל"ן הבינלאומית רי/מקס היא בין משרדי תיווך הדירות הגדולים בארץ. הרשת הארצית כוללת 100 סניפים, ובהם עובדים 900 סוכנים.

צוות הסוכנים המקצועיים של חברת הנדל"ן הבינלאומית רי/מקס ישמח להציג בפניכם את מבחר הדירות והבתים המוצעים למכירה או להשכרה בעיר בית שאן. מבחר הדירות להשכרה והדירות למכירה בבית שאן כולל מגוון אפשרויות רחב, ממנו תוכלו לבחור את הנכס המתאים לכיסכם ולטעמכם.

מחפשים משרדי תיווך בבית שאן? צוות רי/מקס מזמין אתכם לבחור בית או דירה למכירה בבית שאן, בהתאמה מלאה לדרישות ולמאפיינים שלכם.

דירות למכירה חדשות בבית שאן
דירות למכירה בבית שאן