עדן את החיפוש שלך


077-5598852 Show...

רי/מקס SMARTמשה שרת 77
קרית חיים

קרית חיים, צפון, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה בבית שאן, צפון, ישראל

בית שאן, צפון, ישראל

העיר בית שאן היא אחת הערים העתיקות בישראל, היא מאוכלסת מן התקופה הכלקוליתית ועד ימינו, תקופה של כ-6,000 שנה, ומקור שמה הוא כנראה שמו של האל שאן, שמאמיניו הקדומים הקימו לו מקדש בעיר. בית שאן שוכנת לצד כביש 90, ממזרח לעמק יזרעאל, כעשרים וחמישה קילומטר דרומית לכנרת. בצפון העיר ממוקם הגן הלאומי בית שאן, אתר ארכיאולוגי מרשים ביותר, בו מוצג מופע אורקולי המושך מבקרים רבים. כמו כן, עמק המעיינות הקסום נמצא בסמוך לעיר.

רכבת העמק שחידשה ימיה הופכת את המרחק מתל אביב לעניין שולי, ואזורי התעשייה של בית שאן, וכן של קיבוצי הסביבה, מספקים פרנסה לתושבים. חברת הנדל"ן הבינלאומית רי/מקס היא בין משרדי תיווך הדירות הגדולים בארץ. הרשת הארצית כוללת 100 סניפים, ובהם עובדים 900 סוכנים.

צוות הסוכנים המקצועיים של חברת הנדל"ן הבינלאומית רי/מקס ישמח להציג בפניכם את מבחר הדירות והבתים המוצעים למכירה בעיר בית שאן. מבחר הדירות למכירה בבית שאן כולל מגוון אפשרויות רחב, ממנו תוכלו לבחור את הנכס המתאים לכיסכם ולטעמכם.

מחפשים משרדי תיווך בבית שאן? צוות רי/מקס מזמין אתכם לבחור בית או דירה למכירה באופקים, בהתאמה מלאה לדרישות ולמאפיינים שלכם.