רכשתם דירה? עכשיו ביטוח דירה

משרדי תיווך בנצרת עיליתרכישת דירה חדשה מקבלן


רכישת דירה חדשה מקבלן או דירת יד שנייה הינה תהליך מורכב לכל זוג צעיר, ראשית יש לבחון את סביבת המגורים הרצויה, צריך לעשות סקר סביבתי, לבחון את מידת הנגישות של השירותיים הקהילתיים, מיקום גני הילדים ובתי הספר, הימצאותם של מרכזי קניות עומסי תנועה ותחבורה ציבורית. לאחר שמצאת את השכונה המתאימה, צריך למצוא את הדירה מתאימה, זו משימה שדורשת הרבה סבלנות.

רכישת דירה באמצעות חברת תיווך


חברת תיווך ותיקה ומקצועית ומתווך מוסמך ואמין יכולים לסייע במשימה, מתווך טוב מכיר את השכונה בה הוא פועל, מכיר את מגוון הפרויקטים שקיימים בשכונה, את איכות הדירות או הבתים, מצבם הפיזי ואפשרויות השינויים בדירה או בבית. מתווך יערוך עבורכם סינון של דירות או בנית שאינם רלוונטיים עבורכם וזאת בהתאם לקריטריונים שהגדרתם מראש בפגישה עם המתווך. כך למעשה יחסוך לכם את הטרחה לצאת ולראות נכסים שאינם רלוונטים
בין אם מדובר בפרויקט דירות או פרויקט תמ"א 38 תל אביב או באיזור אחר בארץ המתווך יכול לעזור לעמוד את מחיר הנכס ולנהל את המשא ומתן בין הקונה והמוכר תוך שהוא מיצג את הצד של הקונה בעסקה.

לאחר הקניה זמן הביטוח

מזל טוב, סיימתם את תהליך רכישת הדירה, העברת את מלא התשלום למוכר והדירה נרשמה על שמכם בטבאו או באמצעות הערת אזהרה הדבר הבא והכי חשוב היא רכישת ביטוח דירה. רבים מהדיירים רוכשים ביטוח דירה רק לאחר המעבר, זוהי טעות נפוצה. את פוליסת ביטוח הדירה יש לרכוש מייד עם רישום הדירה על שימכם מאחר ובמידה והיה נזק לדירה לאחר רישומה, עלות התיקון או אובדן הדירה יהיה שלכם. לדוגמה, במידה ותפרוץ רעידת אדמה טרם רכשתם ביטוח אך לאחר רישום מקרקעין על שמכם, עלות התיקון תשולם על ידכם מאחר ואין חברת ביטוח שתפצה את בעל הדירה החדשה.

משרדי תיווך בעפולההיכן רוכשים ביטוח דירה?

בראשית חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח דירה, בישראל קיים שוק ביטוחי תחרותי מאוד קיימות כ – 11 חברות ביטוח אשר משווקות פוליסות ביטוח אלמנטרי ופערי המחיר משמעותיים. בעריכת השוואת מחיר נכונה ניתן לחסוך מאוד שקלים. איך מבצעים השואה מחירים? ראשית פנו לסוכן הביטוח עליו אתם סומכים והמוכר לכם מעסקאות קודמות או דרך בני משפחה וחברים, הסוכן יעזור לכם לבחור את הכיסוי המתאים לכם וייתן לכם הצעות מחיר בהתאם. פנוי לחברות הביטוח הישירות באמצעות הטלפון או אתרי האינטרנט וקבל הצעות לפוליסת ביטוח דירה בעלת כיסויים דומים. חלקת מחברות הביטוח הישירות מאפשרות לרכוש ביטוח דירה באינטרנט במחיר מוזל, על פי הפרסומים. השוו את הקיף הכיסויים והפרמיה ובחרו בפוליסה המתאימה לכם. זיכרו כל שנה לערות השוואת מחירי ביטוח דירה בעת חידוש הפוליסה.מאת: רי/מקס ישראל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שכנים כן בוחרים ומשפיעים על מחיר הנכס
הסכם שכירות- כללים חשובים לבדיקה לפני חתימה
בדיקתהסביבה לפני קניית הנכס הבא שלכם