עדן את החיפוש שלך


04-6400577 Show
04-6591490 Show

רי/מקס 770הרב לוין 10
ליד בנק לאומי' מגדל המים.

עפולה, צפון, ישראל

כל הדירות למכירה או השכרה ב עפולה, צפון, ישראל

עפולה, צפון, ישראל

מחפשים דירות למכירה או דירות להשכרה בעפולה? רי/מקס מזמינה אתכם לרכוש בית או דירה למכירה או להשכרה בעפולה בכל שכונות העיר ונשמח לסייע ולהמליץ לכם על מגוון נכסים למכירה ולהשכרה. צוות רי/מקס מתמחה באיתור כל סוגי הנכסים בעיר, לרבות בתים או דירות למכירה או להשכרה בעפולה, בשכונות השונות, ובהתאמה מלאה למאפייני ולדרישות הלקוח. עפולה המכונה גם בירת העמק שוכנת בלב עמק יזרעאל נזכרת בכתבים מצריים מהמאה ה- 19 לפנה"ס אך נוסדה כעיר עברית בתקופה המודרנית בשנת 1925 והתפתחה לאורך השנים. 
 
בשנים האחרונות עוברת עפולה תנופת פיתוח ויזמות בתחומי הבנייה, התשתיות, המסחר, החינוך והשירותים החברתיים לתושבים. בשנים האחרונות הוקמו פרויקטים חדשים כמו פארק עפולה לתרבות הפנאי, מרכז ספורט חדש, בריכה עירונית היכל תרבות, קונסרבטוריון ועוד. תנופת הבנייה בעיר ניכרת לעין ובימים אלה מוקמות שכונות חדשות עם בתים צמודי קרקע, בנייני מגורים מפוארים ועוד מגוון פרויקטים המושכים אוכלוסייה חדשה ואיכותית לעיר, ביניהן משפחות צעירות עם ילדים ומשפרי דיור.  
 
מחפשים משרדי תיווך בעפולה? צוות רי/מקס מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ונשמח להציע לכם מגוון דירות או בתים למכירה או להשכרה בעפולה, בכל השכונות, בהתאמה לדרישות ולמאפיינים שלכם.

דירות למכירה חדשות ב עפולה
דירות למכירה ב עפולה